MEGHÍVÓ ÉS PROGRAM KÉPEK VERSENYFELHÍVÁS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY HÁZI SÜTEMÉNYEK VERSENYE KARÁCSONYI KÉPESLAP KÉSZÍTŐ PÁLYÁZAT KARÁCSONYFADÍSZ KÉSZÍTŐ PÁLYÁZAT KARÁCSONYI AJTÓDÍSZ VAGY KOPOGTATÓ KÉSZÍTŐ VERSENY KARÁCSONYI RAJZPÁLYÁZAT ÁGYAS PÁLINKÁK ÉS GYÜMÖLCSÖKBŐL KÉSZÜLT MÉZES... VISSZA A KEZDŐLAPRA

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny

Az előző évekhez hasonlóan, idén is megrendezzük gasztronómiai országos versenyünket a vendéglátást oktató iskolák tanulói, illetve a felnőtt cukrászok és grillázskészítők számára. A kereskedelmi ismereteket oktató iskoláknak csomagoló versenyt, az általános iskolák 5-8. évfolyamos tanulóinak rajzpályázatot, karácsonyi dísz-, képeslap készítési, a felnőttek részére karácsonyi ajtódísz, vagy kopogtató versenyt is hirdetünk. Ezen a napon rendezzük meg a házi sütemények, illetve az ágyas pálinkák és gyümölcsökből készült mézes szeszesitalok versenyét is. Ez utóbbit a Lovassy Pálinka Akadémiával közösen. Nem marad el a virágkötészeti verseny és bemutató sem. A megmérettetések a VIII. Gyulai Méz- és Mézeskalács Nemzetközi Fesztiválhoz kapcsolódóan kerülnek megrendezésre.

MEGHÍVÓ

a 2015. december 12-én

megrendezésre kerülő

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékversenyhez, az

Ágyas Pálinkák és Gyümölcsökből Készült

Mézes Szeszesitalok Versenyéhez, a

Házi Mézes Sütemények Versenyéhez, a

Göndöcs Benedek Virágkötészeti Versenyhez, a

Karácsonyi Dísz Készítő Versenyhez, az

Karácsonyi Rajz- és Képeslap Készítő Pályázathoz és az

Karácsonyi Ajtódísz-, vagy Kopogtató Készítő Versenyhez  kapcsolódó

Kiállításra és bemutatóra

Program:

9,00-9,30   A rendezvény ünnepélyes megnyitója

9,40-11,55 Gasztronómiai és virágkötészeti előadások

10,00-15,00  Kiállítás és bemutató

10,00-15,00  Adventi virágkötészeti bemutató

14,15-14,30  Koszorúzás Göndöcs Benedek szobránál (Göndöcs-kert)

15,30            A versenyek eredményhirdetése, a rendezvény zárása

Helyszín: Göndöcs Benedek Középiskola Don Bosco Sportcsarnoka

Gyula, Sándorhegy 2.

A rendezvényre való belépés díjtalan!