FIGYELEM!

ISMÉT MEGHIRDETJÜK NAGYSIKERŰ EGYHETES

NYÁRI TÁBORAINKAT

Kézműves tábor a már hagyományos nyári együttlét jegyében, ékszerek, díszek készítése, üvegfestés, gyöngyfűzés stb.

Informatikai tábor, amelyet mindig nagy siker övez. Játékos feladatokon keresztül megpróbáljuk bevezetni a táborozókat az informatika rejtelmeibe.

Sport tábor a mozgást szerető fiúk, lányok részére. Lehetőség van kipróbálni a különböző labdajátékokat, mint kosárlabda, foci, kézilabda, ping-pong, kisebb gyalogtúrán is részt vehetnek a táborozók.

Sütés-főzés táborban hagyományos receptek alapján megpróbáljuk nagymamáink természetes íz világát felidézni, csoki bonbon készítés, az alapvető szép terítés megtanulása, főzéstechnikák megismerése.

Zenei tábor zenét szerető fiataloknak, közös énekléssel, gitárkísérettel, zenehallgatás, daltanulás stb.

A tábor magába foglal egy gyulai kisvonatos kirándulást és napi háromszori étkezést.

/tízórai,ebéd,uzsonna/

Helyszín: Göndöcs Benedek Középiskola, Gyula, Sándorhegy 2. szám (Húskombinát mögötti iskolaépületünkben)

A táborok hétfőtől péntekig, 8-16 óráig tartanak, melyekre mindig az előző hét szerdáig lehet jelentkezni.

Részvételi díj: 10.000 Ft/fő/hét

A táborok heti turnusban július 3- július 21-ig tartanak.

Jelentkezni lehet az alábbi telefonszámokon:

06/66/562-270/114-es vagy 140-es mellék